Івент-менеджмент: машина ефективних рішень для розвитку бізнесу.

photo

В сучасному світі ефективному керівнику важливо фокусуватись на вирішенні бізнес-завдань, а не на логістичних, адміністративних та організаційних питаннях.

Ефективний івент-менеджмент – це достатньо новий для України напрямок, це перспективна та могутня зброя для просування цінностей бренду на ринку. Адже дозволяє вибудовувати тісний емоційний зв'язок між бізнесом та клієнтом.

Івент менеджмент включає планування, піар, маркетинг, комунікації та продажі, бюджетування. Мега важлива активізація інтересів цільової аудиторії. Це стосується освітніх, бізнес, інформаційних, спортивних, розважальних подій. Але для досягнення успіху потрібна взаємодія вище згаданих елементів та ефективна комунікація.

Івент - це завжди можливість зустрічі зі своєю цільовою аудиторією, можливість зрозуміти її потреби та пріоритети і таким чином вплинути на вибір. Організатору важливо не упустити своєї стратегічної цілі, тому на сцену мають виходити професіонали, маестро які організують івент на найвищому рівня – як прийом у президента.

Ми маємо досвід організації та проведення практичних тренінгів як на 15 людей, так і тисячних фестивалів, подій українського рівня та міжнародного значення. Пропоную ознайомитись з нашими роботами.

З чого ж починається складний, тернистий, але цікавий, творчий та насичений шлях підготовки до будь-якого заходу? Аналізуючи власний досвід, вирішили поділитись з вами п’ятьма ключовими етапами підготовки до успішного івенту.

По-перше, проведіть аналіз ринку – чи проводились подібні заходи, хто був організатором, визначте ключову потребу, яку буде вирішувати захід чи потребу, яку задовольнятиме; в чому його унікальність, яка основна мета та завдання. Пропишіть ризики – що, на якому етапі може піти не так, які варіанти вирішення ситуації. Як кажуть, попереджений, значить озброєний.

По-друге, визначте, хто ваша цільова аудиторія – для кого дана подія, які цінності, інтереси цих людей, чому вони мають прийти на дану подію. Відповідь на ці питання допоможе сформувати класну та продажну програму.

По-третє, успіх івенту на 90% залежить від команди, яка його організовує - чи горить вона ідеєю, чи готова віддаватись та вкладатись на 200% задля досягнення результату. Наша команда розуміє, наскільки це важливо і готова допомогти підібрати вам однодумців. Ми пройшли шлях від найманих працівників до організаторів власних івентів, тож прекрасно знаємо ваші переживання та проблеми при створенні «своєї» команди. Яка буде для вас, за вас та заради вас.

Досить витрачати час на пошук необхідного персоналу, його навчання. Адже 80% потім йде і доводиться витрачати дорогоцінний час не на вирішення стратегічних бізнес завдань, а на навчання нових співробітників.

По-четверте, інструменти маркетингу та піару - яким чином інформація буде донесена до цільової аудиторії, за допомогою яких ресурсів, хто відповідальний за ведення соціальних мереж, чи потрібні друковані матеріали та до якої поліграфії краще звернутись тощо. Висока креативність та гнучкість дозволяють вибудовувати оригінальні програми та інноваційні івенти під проекти з різними фінансовими можливостями.

По-п’яте, бюжет – яка загальна сума витрат на івент: статті затрат по рекламі, поліграфії, кейтерінгу, проживанню для спікерів та команди, транспорту, адміністративним та організаційним пунктам. Про це варто говорити перед івентом, а не після того як захід проведено зрозуміли, що ви в мінусі.

Ну і наостанок, постійна комунікація з командою, замовником, партнерами та спонсорами (якщо ви їх залучаєте). Постійна комунікації здатна в зародку зупинити 80% неточностей та проблем.

Скільки існує людей, стільки й думок. Кожен мислить своїми категоріями та приймає рішення виходячи зі свого досвіду та знань. А читати чужі думки важко Тож варто хоча б раз на кілька днів цікавитись, чи все добре у команди, чи виникають якісь проблеми та чим ви можете бути корисним в цьому випадку. Ну і щотижнева зустріч для підведення підсумків по проробленій за тиждень роботі та планах на наступний.

Команда EVENTS.UA достеменно знає правила гри на ринку івент-менеджменту! Ми завжди на зв’язку, друже! Тож якщо буде потрібна допомога, підтримка, дружня порада чи просто захочеться з кимось піти на каву та потеревенити - телефонуй або пиши.