Зелена школа

10-13 вересня 2015

ПРО ПОДІЮ

event_photo

Замовник: засновник тематичної блогосфери Rodovid.me Максим Залевський

Дата проведення: 10-13 вересня 2015

Місце проведення: м. Київ, платформа культурних ініціатив «Ізоляція»

Формат події: лекторій

Кількість учасників: 300

Бюджет: 45 тис грн.

Масштаб: міжнародний

Інформаційний охват: соціальні мережі (Фейсбук, Вконтакті, Інстаграм, YouTube), інформаційні партнери, ЗМІ – Rodovid.ud, Prostir.ua, Platfor.ma, ГУРТ, Асоціація велосипедистів, Українська правда, виступи на радіо

Деталі: http://ecoschool.org.ua/
https://www.facebook.com/ecoschoolua/

ОПИС

Зелена школа – організаційний супровід події. Це робота з волонтерами та підрядниками (кейтерінг, поліграфія, фотограф, власник приміщення), логістика (зонування розсадки учасників/розміщення та техніки), організація бізнес-обідів для учасників, адміністративні та організаційні моменти під час події.

4-х денних освітній курс від 26 експертів у сфері екології. Серед спікерів: Павел Боггачі, Рудольф Краєвськи, Олена Гладських, Тетяна Ернст, Андрій Зінченко, Надія Тищенко, Тетяна Ситник, Олена Дейнеко, Дмитро Львов тощо.

Організація смачних кейтерінгів з органічних та екологічно чистих продуктів, логістика тільки використовуючи екологічний транспорт, свідоме використання ресурсів – друковані/роздаткові матеріали тільки з вторсировини, екобудування та екоощадливе для довкілля приміщення для проведення школи.

ВІДГУКИ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt
ut labore et dolore magna aliqua.

"Доброго дня! Хотіла подякувати вам за чудовий тренінг. Він був дууже інформативним не тільки в плані написання грантів, але й в плані організації проекту. Я маю на увазі пораду про те, що потрібно спочатку прописати проект, ресурси і бюджет, а ж потім складати залежно від потреб перелік компаній. Особисто для мене ця порада була дуже влучною. Ще була корисною порада про релевантність цільової аудиторії проекту до компанії. Сподобалось: актуальна інформація з власного досвіду, різні лайфхаки (про включення послуг секретаря в бюджет гранту) і т.д."
- Ірина Крот

"Доброго дня. Вчора я прослухала вебінар по фандрейзингу і хочу подякувати за велику кількість корисної інформації, яку я дізналась. Особливо для мене був корисний розділ про гранти, де ми розглядали грантові заявки. Набагато простіше вивчати інформацію на конкретних прикладах. І загалом тренінг вийшов дуже цікавим. Дуже дякую. Надіюсь отримати матерали з презентацією, щоб повторити пройдений матеріал і відразу випробувати в дії!"
- Юлія Шмідт

"Незабутній вихідні 27-28.02.2016 р. які я провела на Всеукраїнському HR форум "HRToday Lviv 2016" у надзвичайно теплому та професійному середовищі HR. Дякую за ділення досвідом та навиками у сфері розвитку людського потенціалу. Навіть подарунок мене чекав "Маленький принц""
- Марта Миколишин