Drum UP Business

20 жовтня-29 листопада 2014

ПРО ПОДІЮ

event_photo

Замовник: КІНТ

За підтримки: Samsung (призи для команд-переможців)

Дата проведення: 20 жовтня-29 листопада 2014

Місце проведення: м. Київ, БЦ «101 TOWER» (офіс компанії Samsung)

Формат події: бізнес-симулятор

Кількість учасників: 35 команд, по 3-5 учасники

Бюджет: 15 тис грн.

Масштаб: всеукраїнський

Інформаційний охват: соціальні мережі (Фейсбук, Вконтакті), інформаційні партнери, презентації в університетах

Деталі: http://kint.com.ua/drumpupcategory/drumpupmain
https://vk.com/drumupbusiness

ОПИС

Перша українська повномасштабна бізнес-симуляції ViAL+ від Компанії "КІНТ". 3 тури: 1 тур онлайн – 35 команд та 20 переможців переходять у 2 тур; 2 тур онлайн; 3 тур оффлан. Визначення переможців – 3 команд.

Проект повного циклу. Робота здійснювалась по наступним напрямкам: відбір учасників та комунікація з командами, робота з представниками компанії «КІНТ», ведення соціальних мереж, копірайтинг, маркетинг та ПР заходу, продажі, комунікація з інформаційними партнерами, пошук спонсорів, організаційне та адміністративне забезпечення в день події, відбір та комунікація з журі.

Проект спрямований на формування таких професійних умінь, як аналіз вхідної і вихідної інформації, прийняття рішень із подальшою відповідальністю за їх реалізацію та наслідки, послідовне втілення в життя тактичних та стратегічних планів тощо.

ВІДГУКИ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt
ut labore et dolore magna aliqua.

"Доброго дня! Хотіла подякувати вам за чудовий тренінг. Він був дууже інформативним не тільки в плані написання грантів, але й в плані організації проекту. Я маю на увазі пораду про те, що потрібно спочатку прописати проект, ресурси і бюджет, а ж потім складати залежно від потреб перелік компаній. Особисто для мене ця порада була дуже влучною. Ще була корисною порада про релевантність цільової аудиторії проекту до компанії. Сподобалось: актуальна інформація з власного досвіду, різні лайфхаки (про включення послуг секретаря в бюджет гранту) і т.д."
- Ірина Крот

"Доброго дня. Вчора я прослухала вебінар по фандрейзингу і хочу подякувати за велику кількість корисної інформації, яку я дізналась. Особливо для мене був корисний розділ про гранти, де ми розглядали грантові заявки. Набагато простіше вивчати інформацію на конкретних прикладах. І загалом тренінг вийшов дуже цікавим. Дуже дякую. Надіюсь отримати матерали з презентацією, щоб повторити пройдений матеріал і відразу випробувати в дії!"
- Юлія Шмідт

"Незабутній вихідні 27-28.02.2016 р. які я провела на Всеукраїнському HR форум "HRToday Lviv 2016" у надзвичайно теплому та професійному середовищі HR. Дякую за ділення досвідом та навиками у сфері розвитку людського потенціалу. Навіть подарунок мене чекав "Маленький принц""
- Марта Миколишин