«Гроші є. Іди й бери»

19 березня 2016

ПРО ПОДІЮ

event_photo

Замовник: JCI Youth

Дата проведення: 19 березня 2016

Місце проведення: iHub Lviv

Формат події: майстер-клас

Кількість учасників: 50

Бюджет: 10 тис грн.

Масштаб: регіональний

Інформаційний охват: соціальні мережі (Фейсбук, Вконтакті), інформаційні партнери, медіа канали Львівської міської ради

Деталі: https://www.facebook.com/events/1126584404029777/
http://fundraising.jciyouth.com/

ОПИС

Проект повного циклу. Робота по проекту: формування програми, підбір та комунікація зі спікерами, комунікація з учасниками до/під час/після проекту, робота з волонтерами, маркетинг та ПР події, ведення соціальних мереж, продажі, копірайтинг, комунікація з інформаційними партнерами та спонсорами, написання спонсорської пропозиції, створення лендінгу, комунікація в команді, підбір приміщення, організація трансферу спікерів, виступ в якості спікерів на проекті.

Мета проекту – надати учасникам дієві інструменти переговорів та "продажу" ідеї, шер досвідом та напрацюваннями у ланцюгу: прописання проекту, пошук ресурсів, прописання спонсорської пропозиції та підготовка пакету для спонсорів.

ВІДГУКИ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt
ut labore et dolore magna aliqua.

"Доброго дня! Хотіла подякувати вам за чудовий тренінг. Він був дууже інформативним не тільки в плані написання грантів, але й в плані організації проекту. Я маю на увазі пораду про те, що потрібно спочатку прописати проект, ресурси і бюджет, а ж потім складати залежно від потреб перелік компаній. Особисто для мене ця порада була дуже влучною. Ще була корисною порада про релевантність цільової аудиторії проекту до компанії. Сподобалось: актуальна інформація з власного досвіду, різні лайфхаки (про включення послуг секретаря в бюджет гранту) і т.д."
- Ірина Крот

"Доброго дня. Вчора я прослухала вебінар по фандрейзингу і хочу подякувати за велику кількість корисної інформації, яку я дізналась. Особливо для мене був корисний розділ про гранти, де ми розглядали грантові заявки. Набагато простіше вивчати інформацію на конкретних прикладах. І загалом тренінг вийшов дуже цікавим. Дуже дякую. Надіюсь отримати матерали з презентацією, щоб повторити пройдений матеріал і відразу випробувати в дії!"
- Юлія Шмідт

"Незабутній вихідні 27-28.02.2016 р. які я провела на Всеукраїнському HR форум "HRToday Lviv 2016" у надзвичайно теплому та професійному середовищі HR. Дякую за ділення досвідом та навиками у сфері розвитку людського потенціалу. Навіть подарунок мене чекав "Маленький принц""
- Марта Миколишин